دسته : آماده باش (394 مطلب)

مرگ بر حقوق بی بشر

جنایت جنگی آمریکا علیه بشریت

از تردید درباره اثربخشی واکسن‌ها تا بی‌خیالی پس از واکسیناسیون!

با وجود گستردگی واکسیناسیون در کشور اما غفلت از رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌تواند بار دیگر باعث طغیان کرونا شود.

تأملی بر تسلسل جنایت علیه شیعیان در افغانستان

انفجار روز جمعه گذشته در افغانستان یک هفته پس از انفجار خونین در مسجد شیعیان در قندوز اتفاق افتاد. تسلسل جنایت دو نکته را یادآوری می‌‌کند.

از قُندوز تا قندهار؛ بانی جنایت یکی است

دولت آمریکا، متهم اول جنایت‌ها در افغانستان است. نوع حضور بهانه‌جویانه آمریکا و نحوه خروجش در افغانستان، میراثی جز بی‌ثباتی سیاسی و تقویت ناامنی و ترور در افغانستان به همراه نداشته است.

منظور رهبر انقلاب از نیروهای خارجی در منطقه قفقاز چیست؟

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سخنرانی مراسم مشترک دانشگاه افسری فرمودند: باید به این توجه کنیم که در منطقه‌ خود ما، حضور ارتش‌های بیگانه از جمله ارتش آمریکا مایه‌ ویرانی و جنگ‌افروزی است؛ همه باید سعی کنند ارتش‌ها را مستقل، متّکی به ملت‌ها و هم‌افزا با ارتش‌های دیگر همسایگان و دیگر ارتش‌های منطقه قرار بدهند. اشاره رهبر معظم انقلاب دقیقا به کدام ارتش‌ها و نیروهای خارجی بود؟

بهترین واکسن برای سلبریتی‌ها چیست؟

اینکه ایران به لطف رعایت پروتکل‌ها شرایط بهتری پیدا کرده، محموله‌های واکسن خارجی در حال ورود به ایران هستند، نتایج واکسن ایرانی تاکنون مثبت بوده و بعضی کشورهای اروپایی همچون سوئیس در حال رایزنی برای تهیه واکسن ایرانی هستند، واقعیت‌هایی است که دشمن نمی‌خواهد به گوش مردم برسد.

رضاشاه در درگیری‌های اخیر آذربایجان و ترکیه

ردپای رضاشاه در درگیری‌های اخیر آذربایجان و ترکیه!

بازی خطرناک باکو روی خط قرمز ایران

درحالی که جمهوری آذربایجان در یک ماه اخیر دو رزمایش نظامی مشترک با ترکیه و پاکستان برگزار کرده، رئیس جمهور این کشور در مصاحبه اخیر خود انتقادهای تند و تحریک‌آمیزی را نسبت به رزمایش سپاه در مناطق شمال غرب کشور ابراز داشته است.

تلاش دشمن در اخلال روابط تهران-باکو

سفیر پیشین ایران در باکو با تأکید بر تلاش دشمن در اخلال روابط تهران-باکو گفت: سوال اینجاست که با تردد چند کامیون کالا و باربری به قره‌باغ که ازسوی بخش خصوصی صورت می‌گیرد، آیا باید دولت ایران را متهم کرد؟