دسته : (8 مطلب)

چرا مرگ بر آمریکا

روز شمار جنایت های آمریکا علیه ملت ایران

بهترین واکسن برای سلبریتی‌ها چیست؟

اینکه ایران به لطف رعایت پروتکل‌ها شرایط بهتری پیدا کرده، محموله‌های واکسن خارجی در حال ورود به ایران هستند، نتایج واکسن ایرانی تاکنون مثبت بوده و بعضی کشورهای اروپایی همچون سوئیس در حال رایزنی برای تهیه واکسن ایرانی هستند، واقعیت‌هایی است که دشمن نمی‌خواهد به گوش مردم برسد.

قهرمان‌سازی با تصاویر فتوشاپی برای یک قاتل

رسانه‌های معاند در ادامه پروژه زنده‌نگهداشتن پرونده نوید افکاری بر ای فشار به ایران، این بار دست به فتوشاپ زدند.

واقعیت نوید افکاری

مکالمه تلفنی نوید افکاری در زندان

سوت و کف برای احمد مسعود

یکی از کمدی‌های این روزها افرادی هستند که برای احمدمسعود سوت و کف می‌زنند ولی یادشان رفته تا دو روز پیش وقتی علیرضا فغانی و مزدک میرزایی و فلانی و بهمانی مهاجرت کردند اینها در مقام دفاع برآمدند و گفتند دمشون گرم که رفتن منم اگر می‌تونسنم می‌رفتم.

چرا ایران به سوریه کمک کرد به افغانستان نه؟

البته این شبهه را کسانی با تعریض گوشه دار مطرح می کنند که تا دیروز زمزمه مدام شان نه غزه نه لبنان بود. حالا چرا یاد آرمان مبارزه با ظلم شدند؟ چون این روزها خناسان و غداران رسانه ای، همه معرکه شان در موضوع افغانستان، عملیات روانی بر ذهن مخاطب ایرانی است. احتمالا دقیق شوید تائید می‌کنید

چرا ایران مستقیما به مقاومت پنجشیر کمک نکرد؟

باید توجه داشت که نه مقاومت در دره پنجشیر نماینده مردم افغانستان است و نه طالبان؛ بدین معنا حمایت از هر کدام نمی‌تواند به معنای حمایت از افغانستان باشد.

چرا لعن و مرگ بر آمریکا از شعائر کشور است؟

طی سالهای پس از انقلاب و به ویژه پس از تحریم‌های آمریکا، یکی از سوالات مطرح شده چرایی شعار مرگ بر آمریکا توسط مردم است. در ادامه به چرایی این مساله پرداخته شده است.